Start arrow Usługi dla Biznesu arrow Misje handlowe i targi w Estonii
Misje handlowe i targi w Estonii
Spis treści
Misje handlowe i targi w Estonii
Strona 2
O Estonii - jako ciekawym miejscu prowadzenia biznesu - myśli coraz większa grupa polskich przedsiębiorców. Estonia to także ciekawe miejsce skąd można prowadzić biznes do krajów skandynawskich czy nadbałtyckich.

Zapewne wielu z Państwa chce nawiązać kontakty gospodarcze osobiście, bez pośredników, w małym gronie. Jednakże brak znajomości języka, odpowiednich kontaktów osobistych, problemy z uzyskaniem zaproszenia i wizy na wjazd, a nawet obawa o własne bezpieczeństwo w nieznanym kraju często powodują zniechęcenie do podjęcia trudu poznawania nowych ludzi i rynków.

Od wielu lat wiadomo, że najtańszym sposobem na poznanie innych ludzi biznesu, odmiennych zasad i warunków gospodarczych są misje handlowe do obcych krajów. Misje handlowe  to połączenie zwiedzania targów i wystaw, uczestnictwa w konferencjach branżowych ze spotkaniami z miejscowymi władzami i przedstawicielami ambasady kraju uczestników, a przede wszystkim z lokalnymi przedsiębiorcami w ich organizacjach, bądź miejscu pracy.

Poznaliśmy te potrzeby z racji naszych długoletnich doświadczeń gospodarczych i w związku z tym wspólnie z naszymi partnerami w Estonii pragniemy zaprosić Państwa na wyjazdy z nami.


 
Sprawdzone hotele w Estonii tylko na e-Hotel.pl