Start arrow Usługi dla Biznesu arrow Tłumaczenia materiałów reklamowych i stron internetowych
Tłumaczenia materiałów reklamowych i stron internetowych
Spis treści
Tłumaczenia materiałów reklamowych i stron internetowych
Strona 2
Dla polskich firm o wejściu na estoński rynek wykonujemy tłumaczenia wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych oraz nośników.

Oferujemy tłumaczenia katalogów reklamowych, ulotek, folderów i broszur, filmów i plakatów reklamowych, mailingu reklamowego, wizytówek i wielu innych.

Realizując tłumaczenia materiałów reklamowych na język rosyjski czy estoński dochowujemy najwyższej staranności, aby tłumaczenia były nie tylko wierne, ale również zachowały swój sens (niejednokrotnie bowiem hasło reklamowe w danym języku, po przetłumaczeniu posiada odmienny sens i brzmienie). Tłumaczymy w taki sposób, aby tłumaczone hasła reklamowe i inne teksty (ulotki, opisy, instrukcje itp.) były zrozumiałe dla odbiorcy, a naszemu Klientowi pozwalały osiągnąć założony cel – zachęcenie Klientów do skorzystania z jego produktów i usług.

Realizując tłumaczenia stron internetowych na język estoński czy rosyjski, we współpracy z klientem oraz ewentualnie osobą odpowiedzialną za stworzenie i aktualizację strony internetowej, staramy się w najwyższym stopniu zachować pożądany przez klienta układ tekstu na stronie, poprawność stylistyczną i językową. Mając na względzie fakt, iż strona internetowa jest wizytówką naszego Klienta, dochowujemy najwyższej staranności, aby tłumaczenie było nie tylko wierne, ale również poprawne stylistycznie i łatwe w odbiorze dla osoby, odwiedzającej stronę klienta na rynku estońskich czy rosyjskim.


 
Sprawdzone hotele w Estonii tylko na e-Hotel.pl