Start arrow Pozostałe usługi arrow Tłumaczenia języka estońskiego
Tłumaczenia języka estońskiego
Spis treści
Tłumaczenia języka estońskiego
Strona 2
W zakresie tłumaczeń obsługujemy zarówno klientów instytucjonalnych , jak i osoby prywatne. Świadczmy usługi tłumaczeniowe na profesjonalnym poziomie. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji tłumaczeń.

Tłumacz przysięgły języka estońskiego. Tłumaczenie dokumentów po estońsku. Tłumaczenia specjalistyczne z języka estońskiego i na język estoński nawet w dniu zlecenia. Tłumaczenie przysięgłe specjalistyczne estońskie, tłumacze przysięgli języka estońskiego, tłumacz estoński. Tłumaczenia przysięgłe z estońskiego na polski i z polskiego na estoński na miejscu. Tłumaczenie przysięgłe estońskiego pisemne i ustne. Tłumacz przysięgły języka estońskiego w Polsce. Tłumaczenia na estoński przez native speakerów.  

Obszary zadaniowe tłumaczeń z języka estońskiego i na język estoński:
Tłumaczenia raportów, aktów założycielskich spółek,  uchwał, estońskich aktów notarialnych, dokumentacji przetargowych, dokumentów spółki w języku estońskim, upoważnień,  pozwoleń na pracę, prospektów emisyjnych, protokołów, listów intencyjnych, zaświadczeń w języku estońskim, dokumentów wizowych, poświadczeń, zezwoleń, CV, listów motywacyjnych, świadectwa pracy, umów kupna na język estoński,  powiernictwa, współpracy, sprzedaży, dokumentów przewozowych, reprezentacji, przedstawicielstwa, podań o pracę, instrukcji technicznych, świadectw o niekaralności, stron internetowych, wpisów do ewidencji, KRS, indeksów, książeczek wojskowych, życiorysów, odpisów, spraw urzędowych, deklaracji zgodności, świadectw ukończenia szkoły, uczelni, szkolenia, kursu, prezentacji, ofert, instrukcji obsługi, bilansów, sprawozdań finansowych, szkoleń, pełnomocnictw, kart ocen, dokumentów wyjazdowych, samochodowych, celnych, artykułów, mienia przesiedlenia, poradników, dowodów rejestracyjnych.


 
Sprawdzone hotele w Estonii tylko na e-Hotel.pl